Menu

Aktualności
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Szkoła muzyczna
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja szachowa
Sekcja tenisa stołowego
Sekcja fotograficzna
Sekcja bilardowa
Kontakt
Archiwum 2011
Archiwum 2012


Ignacy KrzyżanowskiUroczystość dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie
dn.08.12.17r.


W dniu 8 grudnia 2017 r. w Opatowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

"Złote Gody" świętowało 12 par: Elżbieta i Edward Judowie, Janina i Alfred Kaczmarscy, Zofia i Zdzisław Łapowie, Kazimiera i Stefan Masternakowie, Zofia i Mieczysław Pietrzykowie, Barbara i Włodzimierz Strąpociowie, Danuta i Zdzisław Swatkowie, Genowefa i Jerzy Śmietankowie, Barbara i Lech Śpiewakowie, Aleksandra i Jerzy Śpiewakowie, Maria i Jan Utnikowie, Danuta i Jan Zimoniowie.Dekoracji dokonał Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Opatów Pan Ireneusz Klimkowski.

W uroczystości udział wzięli: Przewodniczący Rady Miejskiej w Opatowie Pan Jacek Cheba i Sekretarz Gminy Pani Barbara Kłosińska, a także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Hubert Dziadczykowski. Oprawę artystyczną zapewnili młodzi artyści Dzięcięcej Grupy Teatralnej działającej pod kierunkiem Pani Dyrektor Doroty Jopek przy Opatowskim Ośrodku Kultury oraz kapela "Siema".


Początek strony

Copyright © 2007-2012
Administracja strony www:Renata Zybała
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie