Menu

Aktualności
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Szkoła muzyczna
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja szachowa
Sekcja tenisa stołowego
Sekcja fotograficzna
Sekcja bilardowa
Kontakt
Archiwum 2011
Archiwum 2012


Ignacy Krzyżanowski




Spotkanie Bożonarodzeniowe Przedszkola Publicznego w Opatowie
dn.20.12.17r.



W środowe przedpołudnie dzieci z Przedszkola Publicznego w Opatowie zaprezentowały gościom barwne przedstawienie bożonarodzeniowe, połączone ze śpiewem najpiękniejszych polskich kolęd.
Uroczystość miała miejsce 20 grudnia w sali widowiskowej Opatowskiego Ośrodka Kultury. Widzami byli zaproszeni goście: rodzice, dziadkowie oraz babcie przedszkolaków.
Spotkanie rozpoczęła dyrektor przedszkola pani Marta Popek, która powitała zebranych i zachęciła do wspólnego kolędowania.
Najmłodsze przedszkolaki zadbały, by zapanował wokół świąteczny nastrój; zaśpiewały kolędy przy wtórze zgromadzonych widzów oraz wyrecytowały wiersz pt. ,,Małej Dziecinie".
Grupy starsze ,,Leśne Duszki" i ,,Biedronki" zaprezentowały widowisko bożonarodzeniowe. Scenariusz, który był oparty na tradycyjnych tekstach jasełkowych, wierszach dla dzieci oraz kolędach i pastorałkach, wzbudził wiele pozytywnych emocji u oglądających .W treści przedstawienia zaakcentowanych zostało wiele tradycyjnych obyczajów i zwyczajów związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie przedszkolaki z dużym zaangażowaniem prezentowały się na scenie, nie zabrakło emocji i wzruszeń.
Piękna scenografia, stroje oraz występy dzieci sprawiły, że zapanowała w sali magiczna, świąteczna atmosfera.
Nie mogło zabraknąć życzeń i wspólnego łamania się opłatkiem. Tym akcentem zakończyła się ta bożonarodzeniowa uroczystość przedszkolaków.

Tekst: Przedszkole Publiczne w Opatowie, Foto: Renata Zybała/OOK







Początek strony

Copyright © 2007-2012
Administracja strony www:Renata Zybała
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie