Menu

Aktualności
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Szkoła muzyczna
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja szachowa
Sekcja tenisa stołowego
Sekcja fotograficzna
Sekcja bilardowa
Kontakt
Archiwum 2011
Archiwum 2012


Ignacy Krzyżanowski


Orkiestra Dęta OOK podczas
„IX Festiwalu Orkiestr Dętych” w Chmielowie ”
25.06.17r.Dnia 25 czerwca 2017 r. Orkiestra Dęta Opatowskiego Ośrodka Kultury im . Józefa Grudnia pod opieką p. Marcina Waszczyka wzięła udział w „IX Festiwalu Orkiestr Dętych” w Chmielowie ”. Imprezę zorganizowało WCK w Chmielowie - filia Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.
Oprócz orkiestry z Opatowa w festiwalu udział wzięły: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Koprzywnicy pod batutą Damiana Jandy oraz Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Nowa Dęba. Imprezie towarzyszył jubileusz 10-lecia istnienia Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Chmielowa, która występowała pod kierownictwem Marka Kosiora. Towarzyszył jej zespół mażoretek „Diament”, który trenuje Małgorzata Gronek.
Gości i gospodarzy powitali Burmistrz Miasta i Gminy Wiesław Ordon, Wiceburmistrz Leszek Mirowski, Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie Krystian Rzemień wspólnie z kierowniczką Filii Patrycją Jeż.
Podczas przeglądu zaprezentowały się zespoły folklorystyczne: „Bielowianki” i „Cyganianki”, które wykonały lasowiackie pieśni ludowe. Na zakończenie wszystkie orkiestry zagrały utwory: „Wakacje” i „Złote Słońce”.
Orkiestra Dęta im. Józefa Grudnia OOK otrzymała od Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie pamiątkowy puchar oraz dyplom-podziękowanie za udział w przeglądzie.
Zdjęcia z imprezy pobrano ze strony serwisu informacyjnego Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.
Początek strony

Copyright © 2007-2012
Administracja strony www:Renata Zybała
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie