dodaj do ulubionych  dodaj do ulubionych  
Menu

Aktualności
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja szachowa
Sekcja tenisa stołowego
Sekcja fotograficzna
Sekcja bilardowa
Kontakt
Archiwum
"NADZIEJA"
spektakl teatralny
w wykonaniu uczniów
z Zespołu Szkół Nr 1 w Opatowie
27.03.2012r.
"KOPCIUCH"
spektakl teatralny
w wykonaniu uczniów
z Zespołu Szkół Nr 2 w Opatowie
24.03.2012r.
"PRZYGODY MISIA"
20.03.2012r.

W dniu 20 marca 2012r w OOK , Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych był organizatorem spektaklu teatralnego o charakterze dobroczynnym dla uczestników Akcji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnych. Najmłodsi z opatowskich szkół obejrzeli spektakl pt. "Przygody misia" w wykonaniu Teatru "Kolorowy balonik" z Łodzi. Była to adaptacja znanego opowiadania autorstwa A.A. Milne'a pt. "Kubuś Puchatek". Teatr istniejący na scenie od około 40 lat tworzy małżeństwo Państwo Janina Borońska- Łągwa i Andrzej Łągwa. Muzykę do spektakli pisze syn Państwa Łągwa -Jacek, muzyk zespołu "Ich Troje".

WYGRAJ SUKCES ELIMINACJE WSTĘPNE
19.03.2012r.

Dnia 19 marca 2012 r. w sali widowiskowej OOK odbyły się eliminacje wstępne 17 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". W jury zasiedli:Iwona Budzeń, Joanna Waszczyk i Dariusz Jurkowski.

WERNISAŻ WYSTAWY RZEŹBY
ZENONA BEDNARSKIEGO
16.03.2012r.

Zenon Bednarski - pochodzi z Janikowa koło Ożarowa. Pracuje zawodowo, a rzeźbienie w drewnie traktuje jako relaks i formę spełnienia dziecięcych marzeń. Rzeźbi głównie w drzewie, najczęściej są to rzeźby przedstawiające ludzi, zwierzęta, motywy roślinne czy postacie sakralne...

"SŁOŃCE W DOLINIE MUMINKÓW"
13.03.2012r


Dnia 13.03.2012r ponownie gościł w OOK Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" z Kielc. Aktorzy dwukrotnie zagrali spektakl pt. "Słońce w dolinie Muminków" na podstawie utworu "W dolinie Muminków" autorstwa fińskiej pisarki i malarki Tove Jansson. Przedstawienie zrealizowane zostało w planie żywym i lalkowym, a skierowane było do przedszkolaków i dzieci z klas I-III z terenu miasta i gminy Opatów oraz z sąsiednich gmin: Łagów, Sadowie, Obrazów.

NARODOWY TEATR EDUKACJI WROCŁAW
02.03.2012r.


W sali widowiskowej Opatowskiego Ośrodka Kultury odbyły się dwa spektakle teatralne. Młodzież obejrzała inscenizację "Skąpca" Moliera. Drugi spektakl adresowany był do dzieci, była to interpretacja bardzo znanej bajki "Porwanie Baltazara Gąbki". Oba przedstawienia przygotowane i zagrane były przez aktorów z Narodowego Teatru Edukacji im . Adama Mickiewicza Wrocław.

Początek strony

Copyright © 2007-2012
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie