Menu

Aktualności
Opatowski Teatr Muzyczny OOK
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja fotograficzna
Kontakt
Archiwum 2011
Archiwum 2012
Archiwum 2013

Ignacy Krzyżanowski

SEKCJA PLASTYCZNA


W sezonie wiosna-jesień odbywają się zajęcia plenerowe. Dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach mają możliwość rozwijania swoich umiejętności z zakresu różnych technik rysunkowych, malarskich, rzeźby, uczestniczenia w wystawach organizowanych przez Opatowski Ośrodek kultury. Młodzież pomaga także przy powstawaniu scenografii do imprez organizowanych przez OOK. Ponadto dla zainteresowanych prowadzone są zajęcia z tkactwa artystycznego, bibułkarstwa, batiku i makramy.


Instruktor - mgr Beata Piątek


Zapraszamy

W XVI edycji konkursu "MALUJEMY PASTELAMI" (Architektura sakralna - kościoły i kapliczki), którego organizatorem był Tarnobrzeski Dom Kultury, wyróżnienie zdobyła Paulina Andzel.
W konkursie plastycznym o tematyce antytytoniowej pt. "Silny nie pali" wyróżnienie zdobyła Patrycja Głuszek z sekcji plastycznej O.O.K. (3.12.2012r.)
Organizatorami konkursu byli: Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Opatowie, Urzad Miasta i Gminy w Opatowie, Komenda Powiatowa Policji w Opatowie, Opatowski Ośrodek Kultury, PTTK Oddział w Opatowie,Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Stanisława Czernika w Opatowie.

ROK 2017
ROK 2016
ROK 2015
ROK 2013
ROK 2012


ARCHIWUM ZDJĘĆ

Początek strony

Copyright © 2007-2012
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie