dodaj do ulubionych  dodaj do ulubionych  
Menu

Aktualności
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja szachowa
Sekcja tenisa stołowego
Sekcja fotograficzna
Sekcja bilardowa
Kontakt
Archiwum

GODY OPATOWSKIE 2012

Dnia 27 stycznia 2012 r. od godziny 10:00 publiczność z Opatowa i okolic zgromadziła się w sali widowiskowej Opatowskiego Ośrodka Kultury na Przeglądzie Zespołów Kolędniczych "Gody Opatowskie". Na tą cykliczną imprezę zgłosiło się w tym roku aż 16 zespołów i solistów z terenu powiatu opatowskiego.

SZOPKI I AKCESORIA KOLĘDNICZE

W trakcie przeglądu "Gody Opatowskie 2012" ogłoszone zostały wyniki konkursu dla dzieci i młodzieży "Szopki i akcesoria kolędnicze" zorganizowanego przez sekcję plastyczną Opatowskiego Ośrodka Kultury...

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2012

Dnia 24 stycznia 2012r. o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Opatowskiego Ośrodka Kultury odbył się "Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek". W konkursie wzięło udział 76 solistów w trzech kategoriach wiekowych. Uczestnicy pochodzili m.in. z Sandomierza, Ostrowca Świętokrzyskiego, Włostowa, Kielc, Turbii, Rzeszowa, Stalowej Woli, Chmielnika, Dąbrowy Górniczej, Niska.

XXIX Konfrontacje w Tańcu Towarzyskim

Opatowski Ośrodek Kultury był współorganizatorem XXIX już Konfrontacji w Tańcu Towarzyskim , które odbyły się 22.01.2012r w hali sportowej Samorządowego Zespołu Szkół Nr 2 w Opatowie.

20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jubileuszowy 20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrzmiał 8 stycznia 2012 r. na deskach Opatowskiego Ośrodka Kultury. Gości, wolontariuszy i licznie przybyłych mieszkańców Opatowa powitała przed salą widowiskową Orkiestra Dęta. Dzieci i młodzież działająca w O.O.K. jak zwykle nie zawiodła dając wspaniały program artystyczny , który dopełniały żywiołowo prowadzone licytacje przedmiotów i upominków przekazanych przez hojnych darczyńców.

SYLWESTER POD GWIAZDAMI

Tradycyjnie już na opatowskim rynku odbył się "Sylwester pod gwiazdami". Licznie zgromadzeni mieszkańcy Opatowa w wyśmienitych nastrojach pożegnali stary a przywitali Nowy 2012 Rok. Szampańska zabawa odbywała się przy muzyce mechanicznej. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami , wróżb noworocznych i pozdrowień dla najbliższych. O północy życzenia złożyli Burmistrz Miasta i Gminy Opatów Pan Andrzej Chaniecki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Tomasz Staniek.


Początek strony

Copyright © 2007-2011
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie