Menu

Aktualności
Opatowski Teatr Muzyczny OOK
Struktura organizacyjna
Kalendarz imprez
Ogłoszenia
Radio Opatów
Kino studyjne
Orkiestra dęta
Studio piosenki
Kapela Ludowa
Sekcja taneczna
Sekcja
teatralno-recytatorska
Zespoły muzyczne
Sekcja plastyczna
Sekcja fotograficzna
Kontakt
Archiwum 2011
Archiwum 2012
Archiwum 2013

Ignacy Krzyżanowski

"GALA TANECZNA"
dn.27.10.18r.


"ZAKOŃCZENIE ROKU"


"WARSZTATY Z ANNĄ GŁOGOWSKĄ"


"DOBRO I ZŁO"


"DZIEŃ MATKI"W przedświąteczną sobotę 20.12.2014 r. na hali KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły kolejne Wojewódzkie Konfrontacje w Tańcu Towarzyskim . Na tą popularną taneczną imprezę zjechały się kluby i szkoły tańca z całego województwa. Opatów jak zwykle reprezentowany był przez Klub Tańca Towarzyskiego "Promenada" z Opatowskiego Ośrodka Kultury. W rytmach tańców standardowych i latynoamerykańskich swoich sił próbowali: -Jgor Chodakowski -Klaudia Bełczowska
-Jakub Iskra -Amelia Trytko
Paweł Sadak - Julia Iskra
Marcel Maziarz- Julia Wołoszyn
Filip Piwowarczyk - Amelia Zieja
Jakub Szczykutowicz- Marika Wit
W kategorii 12-13 latków wygrała para Jakub Szczykutowicz- Marika Wit, pozostałe opatowskie pary zakwalifikowały się do finałów "A" w swoich kategoriach wiekowych. Wszystkim parom gratulujemy, a ich rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w rozwijanie pasji i zainteresowań dzieci.

- powstał w 1994 roku. Skupia pary taneczne uprawiające taniec towarzyski tak w wersji sportowej, jak i użytkowej w różnych kategoriach i klasach tematycznych. Program zajęć obejmuje tańce standardowe i latynoamerykańskie. Pary sportowe reprezentują Klub na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych w kraju i zagranicą.KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO 5 GRUP

- powstał w 1994 roku. Skupia pary taneczne uprawiające taniec towarzyski tak w wersji sportowej, jak i użytkowej w różnych kategoriach i klasach tematycznych. Program zajęć obejmuje tańce standardowe i latynoamerykańskie. Pary sportowe reprezentują Klub na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych w kraju i zagranicą.ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO " NO RULES"

- powstał w 2006 roku. Liczy 35 osób w wieku 14 do 19 lat. W repertuarze zespołu są choreografie oparte na muzyce "pop" jak i klasyce. Grupa brała udział w wielu imprezach muzycznych. W lipcu ubiegłego roku reprezentowała Polskę na Galowym Koncercie z okazji narodowego święta na Ukrainie.


NO RULESNO RULES


W dniach 5 - 9 lipca 2007 Zespół Tańca Nowoczesnego "NO RULES" brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Młodzieży "BALATON, MŁODOŚĆ, TWÓRCZOŚĆ" w Balatonfured na Węgrzech. Zdobył tam główną nagrodę GRAND PRIX . W programie konkursowym przedstawił choreografię pt. "Dziki Taniec", natomiast w występach gościnnych, które towarzyszyły festiwalowi zatańczył układ pt. "Niech Mówią Że...".


NO RULESNO RULES
NO RULESNO RULES
ZPiT "MOLBORZANIE"

-współpracuje z Opatowskim Ośrodkiem Kultury od wielu lat na płaszczyźnie metodycznej. Reprezentował ziemię świętokrzyską na wielu festiwalach w kraju i zagranicą. Jest zdobywcą Srebrnej Jodły na Harcerskim Festiwalu w Kielach, II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Balatonfuret na Węgrzech i wielu innych nagród.

Zobacz więcej

Początek strony

Copyright © 2007-2012
Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie